Uchwyt na telefon

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Upływający czas wymusił niejako na producentach akcesoriów rowerowych konieczność wyprodukowania nowego gadżetu, którym jest uchwyt na telefon. Nasz smartfon zastąpić nam może mapę czy tradycyjny licznik rowerowy, jednak konieczny w tym celu będzie uchwyt na telefon do roweru. Dzięki takiemu gadżetowi będziesz mieć swój smartfon w zasięgu oczu i rąk.

Zastanawiasz się jakie cechy powinien mieć dobry uchwyt na telefon do roweru? Przede wszystkim zwróć uwagę na jego sposób mocowania. Powinien on być stabilny i solidny, a montaż, jak i demontaż szybki i prosty. Dobrze, gdy uchwyt na telefon do roweru ma również wodoodporną osłonę, ponieważ nie zaskoczy Cię żadna pogoda, a Twój smartfon będzie bezpieczny.

W sklepie maniolo.pl znajdziesz wiele modeli uchwytów na telefon, które ułatwią Ci jeżdżenie rowerem ze smartfonem, jako pomocnikiem.

Uchwyt na telefon – torby na ramę lub kierownicę

Odrębną grupą produktów stanowią torby, które montuje się na ramie roweru lub bezpośrednio na jego kierownicy. Górna część każdej torby z przezroczystym oknem z PCV przewidziana jest na telefon. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli oprócz telefonu potrzebujemy schować klucze, portfel czy dokumenty, a nie mamy innej torby.

Wszystkie takie torby mocowane są zazwyczaj do ramy na rzepy, zdarza się też, że do mostka lub kierownicy. Poszczególne modele toreb różnią się przede wszystkim wielkością, układem, jakością materiałów, z których są wyprodukowane oraz sposobem zamknięcia – wodoodporny lub nie zamek, albo szczelny klips.

Zajrzyj także tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/