Optymalizacja treści to kluczowy element pozycjonowania, który ma na celu dostarczenie wartościowych informacji dla użytkowników - pozycjonowanie Mława - Pozycjonowanie Gąbin pomaga firmom w tym mieście dotrzeć do swojej docelowej grupy klientów online.

Wielofunkcyjne uchwyty do telefonu

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Fani rowerów górskich mają sporo miejsca na kierownicy na montaż akcesoriów, niestety reszta posiadaczy jednośladów musi szukać nieoczywistych rozwiązań, ponieważ może brakować im miejsca. Wystarczy popatrzeć na naszą kierownicę i zauważyć, że cenną powierzchnię zajmują manetki hamulców i przerzutek, dzwonek, lampa na akumulator. Kiedy chcemy dołożyć np. swój smartfon i do tego kamerkę sportową okazuje się, że robi się ciasno i brakuje miejsca. Rozwiązaniem tego problemu są wszelkiego rodzaju mocowania wielofunkcyjny uchwyt do telefonu na kierownicę roweru. Mogą one być bardzo różnego kształtu, składane, w kształcie litery T, a nawet wyprofilowane przedłużenia mostka instalowane zamiast końcówki mostka, który obejmuje kierownice.

Wielofunkcyjne uchwyty do telefonu – torby na kierownicę i mostek z miejscem na telefon

Jak większość z nam wie i zdaje sobie sprawę z tego, że współczesne telefony niestety nie posiadają zbyt pojemnych baterii, a gdy używane są jako nasza nawigacja, mogą paść nawet po paru godzinach. Najprościej czas działania naszego smartfona przedłużymy, wożąc ze sobą powerbank. Pojemniejsze akumulatory ważą nawet 400 g, a czasem bywają większe od samego telefonu. Instalacja takiej wielkości urządzenia na kierownicy może być bardzo trudna dlatego warto również pomyśleć o torbie na telefon. Mają one na klapie kieszeń, która pokryta jest folią i współpracuje ona z ekranem naszego smartfonu.

Bogaty wybór uchwytów do telefonu oraz toreb znajdziesz tutaj: https://maniolo.pl/

Zajrzyj także tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/ ,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/