taki kurs pozwala na zdobycie umiejetności, ktore sa niezbedne w pracy elektryka. szkolenia elektryczne lodz uprawnienia sep w lodzi to takze szansa na zdobycie wiedzy z zakresu diagnostyki i naprawy urzadzen elektrycznych. w ramach szkolen elektrycznych w lodzi uczestnicy zdobywaja wiedze z zakresu diagnostyki oraz naprawy urzadzen elektrycznych.

Michał Kołtyś – zawalcz o swój biznes i osiągnij sukces!

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Sytuacja na polskim rynku pracy jest dość skomplikowana. Niskie płace i mało atrakcyjne stanowiska pracy skłaniają wiele osób do rozpoczęcia przygody z własnym biznesem. Z roku na rok, powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, jednak sukces osiąga niewiele z nich. Dlaczego tak się dzieje? Jaka jest przyczyna porażki polskich biznesmenów?

Odpowiedzi możemy szukać w różnych źródłach. Zwykle jednak słyszymy, że powodem upadku była duża konkurencja, źle wybrana branża i tym podobne. Jednak czy nie powinniśmy szukać winy w sobie?

Michał Kołtyś – biznesmen, inwestor i coach, prezes firmy Investorius, aktywny zawodowo od ponad 20 lat, opracował na bazie własnych doświadczeń autorskie zasady sukcesu. Znajdziemy w nich rady człowieka, który odniósł sukces nie tylko na rynku krajowym, ale także poza granicami Polski. Według niego sukces odniosą tylko ci, który nie boją się ryzykować i popełniać błędów. Jak Twierdzi Michał Kołtyś, tylko nauka i doświadczenie wyciągnięte z własnych porażek, a także pokonywanie własnych ograniczeń i lęków, pozwoli znaleźć prawdziwą i właściwą drogę do sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Analizując te informacje, nasuwa się pytanie: czy naprawdę zrobiłem wszystko, żeby mój biznes się powiódł? Czy nie odpuściłem zbyt łatwo, bojąc się kolejnej porażki? Z pewnością, każdy początkujący przedsiębiorca powinien się nad tym głęboko zastanowić, zanim odpuści walkę o swoją przyszłość.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *