neurochirurgia - trzewiczek - Neurochirurgia wymaga precyzji i umiejętności, ponieważ nawet najmniejsze błędy mogą mieć poważne konsekwencje dla pacjenta.
dobre przedszkole Kraków chatka-niedzwiadka opinie Gwarantujemy sprawdzoną kadrę opiekuńczo wychowawczą jak również wysokiej jakości zaplecze socjalno techniczne. Takie przedszkole powinno zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do nauki, zabawy i relaksu.
ceny wynajmu dlugoterminowego aut warszawa moga roznic sie w zalezności od modelu i specyfikacji pojazdu. wynajem samochodu na określony okres warszawa firma x oferuje szeroki wybor samochodow do wynajmu dlugoterminowego w warszawie. wynajem samochodu na określony okres w warszawie daje mozliwośc unikniecia kosztow zwiazanych z utrzymaniem wlasnego pojazdu, takich jak ubezpieczenie czy serwisowanie.
mobilgarázsok

Folia antykorozyjna – zastosowanie i zalety

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Folia antykorozyjna to najwyższej jakości materiał antykorozyjny, który emituje lotne inhibitory korozji, zwane inaczej VCI. Zapewnia ona doskonałą ochronę dla materiałów, które są wrażliwe na wilgoć i umożliwia ich natychmiastowe użycie bez konieczności czyszczenia z olei lub smarów.

Produkcja foli antykorozyjnej kontrolowana jest za pomocą testów prowadzonych przez wyspecjalizowane laboratorium, które znajduje się zazwyczaj na terenie zakładu produkcyjnego. To w nim dokładnie sprawdzana jest folia antykorozyjna, która jest nośnikiem VCI. Folia antykorozyjna na sam koniec jest dokładnie sprawdzana. Dzięki takim procedurom jest pewność, że folia VCI jest niezawodna.

Folia antykorozyjna — zastosowanie

Folia VCI może być używana zarówno do magazynowania, jak i transportu materiałów, które są wrażliwe na korozję. Takie zabezpieczenie wykorzystywane jest w wielu gałęziach przemysłu, gdzie firmom zależy na pewnych i sprawdzonych metod zabezpieczania metalowych przedmiotów.
Głównym zastosowaniem foli antykorozyjnej VCI jest zabezpieczanie towarów na eksport, ale również na czas transportu oraz długiego magazynowania. Inną zaletą jest bez wątpienia to, że przedmioty zabezpieczone w ten sposób są gotowe od razu do użycia, bez konieczności czyszczenia z olei czy smarów, a co za tym idzie brak konieczności ich użycia. Poza tym opakowanie z folii antykorozyjnej oszczędza nasz czas, bo nie wymaga od nas już dodatkowych czynności i oprócz tego, że jest opakowaniem, to zabezpiecza antykorozyjnie nasz towar. Bardzo prosto się ją utylizuje i nie zagraża zdrowiu.

Folia antykorozyjna – rodzaje

Folia antykorozyjna VCI dostępna jest w rolkach, arkuszach, rękawach, workach. Wszystkie opcje dostępne są na rynku w dowolnych wymiarach i formach, na życzenie klienta.

 

Popularne tagi: folia antystatyczna ESDfolia biodegradowalnafolia biofolia kompostowanafolia aluminiowaworki VCIantykorozjapapier VCI

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd: