https://codeengineers.com/pl/definition/51-x-x-1-25/E-marketing-polska-rybnik
tankt topy dla kobiet w czwartek jest mega wyprzedaz. - elegancka seksowna bielizna damska - tankt topy dla kobiet w czwartek jest mega wyprzedaz.
SEO texte redaktor-online Haben Sie keine Zeit für SEO Texte? Wir werden es für Sie tun! Willkommen, www.redaktor-online.de. SEO Texte erfordern wissen, so zögern Sie nicht und erhalten Hilfe von Profis. In unserem Angebot finden Sie professionelle Hilfe erfahrene Redakteure, mit denen Sie immer in Kontakt sein können, überprüfen! www.redaktor-online.de, Willkommen!
https://lulany.pl/ rzeczy z chin Rzeczy z Chin - sprawdź, a nie pożałujesz, zapraszamy. W jednym miejscu tysiące tanich produktów, bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz niedrogie rzeczy z Chin. Bogaty asortyment sprawi, że Twoje zakupy będą dla Ciebie czystą przyjemnością.          zamki kostkowe

Zabezpieczenie antykorozyjne w transporcie morskim

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Jednym z najbardziej opłacalnych, ale i jednocześnie dość skomplikowanym logistycznie transportów jest transport morski. Wszystko to za sprawą specyficznych warunków atmosferycznych, które panują podczas takiego transportu, zwłaszcza dużą wilgotność czy zasolenia atmosfery. W takich warunkach ładunki są bardzo narażone na korozję. A jak je przed nią ochronić? Warto poznać działanie VCI jako zabezpieczenia antykorozyjnego.

Wiadome jest, że korozja to zjawisko niepożądane, które polega na stopniowym niszczeniu metali, które prowadzi do dużych strat, a także uszkodzeń. Najbardziej narażone na korozję są właśnie ładunki w transporcie morskim, a aby je przed nią uchronić, stosowane są zabezpieczenia antykorozyjne, które przeciwdziałają pojawianiu się wilgoci wewnątrz ładunków. Jednym z najbardziej skutecznych zabezpieczeń antykorozyjnych jest folia antykorozyjna VCI.

Na czym polega działanie VCI

VCI to metoda zabezpieczenia antykorozyjnego, które polega na powolnym uwalnianiu się cząsteczek inhibitora z powierzchni folii lub papieru, w które uprzednio został zapakowany metal i osiadaniu ich na powierzchni metalu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu powierzchnia danego metalowego przedmiotu nie koroduje. W ten sposób zabezpieczona część może być magazynowana przez długi czas.

Największymi zaletami VCI są nie tylko ich trwałość i duża skuteczność, ale także to, iż zabezpieczona nimi powierzchnia jest przede wszystkim sucha, czysta i po rozpakowaniu od razu gotowa do użycia.

Korozja nie jest jedynym zagrożeniem dla ładunków transportowanych drogą morską. Dodatkowymi groźnymi czynnikami podczas transportu morskiego są uszkodzenia mechaniczne, przechyły i wstrząsy, które wywołują prądy morskie. Dlatego należy ładunek odpowiednio zabezpieczyć także przed tymi czynnikami. Zrobimy to poprzez porządne zamocowanie skrzyń z ładunkiem, umieszczenie wewnątrz nich wskaźników wstrząsów oraz monitorujących stan ładunku.

Dlatego warto pamiętać, ze wybierając transport morski, należy porządnie zabezpieczyć swój ładunek.

 

Popularne tagi: ochrona metali przed korozjąprodukty antykorozyjneopakowania antykorozyjneinhibitory korozjilotne inhibitory korozjipochłaniacze wilgociolej antykorozyjnypreparat antykorozyjny

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
vci

Dojazd: