https://codeengineers.com/pl/definition/71-x-x-7-x/Hilltop-belgia-w-belgii-google.be
tanie akcesoria dla zdrowia - maniolo - Najtańsze akcesoria dla zdrowia już dostępne, wybierz idealne dla siebie.Nigdy nie były tak tanie.
terapia tomatisa http://centrum-timpanica.pl/ metoda tomatisa warszawa opinie Twoje dziecko posiada kłopoty – odwiedź Centrum Wsparcia oraz Rozowju Timpanica (Warszawa) – innowacyjna terapia Tomatisa dla najświeższych i dojrzałych.
Zegarki z Chin sklep - niskie ceny i szybka wysyłka, zapraszamy! zegarki z chin sklep https://lulany.pl/zegarki/ Szukasz idealnego prezentu jakim jest zegarek, ale nie chcesz za niego przepłacać? Zegarki z Chin – Sklep Lulany zaprasza. U nas na pewno znajdziesz model, który Cię zainteresuje. Zapraszamy!          sukienki dla świadkowej

Ochrona antykorozyjna – maszyny w transporcie morskim

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Transport morski to idealne rozwiązanie dla wielu gałęzi przemysłu. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy konieczny jest transport urządzeń, zwłaszcza tych ponad gabarytowych. Jednak ze względu na wymagające środowisko morskie, konieczne jest prawidłowe zabezpieczenie ładunku.

 

Ochrona antykorozyjna – dlaczego specjalistyczne zabezpieczenie ładunku w transporcie morskim jest konieczne

 

Transport morski od lat z wielu powodów cieszy się ogromną popularnością i raczej nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ daje on mnóstwo możliwości – jest niezastąpiony szczególnie w przypadku ponad gabarytowych urządzeń i maszyn. Zaletą jest również niewielki koszt transportu nawet przy dużych odległościach.

 

By transport towarów drogą morską był w pełni opłacalny i bezpieczny, konieczne jest profesjonalne zabezpieczenie ładunków przed potencjalnym wpływem agresywnych czynników, którymi charakteryzuje się środowisko morskie.

 

Głównymi zagrożeniami w transporcie morskim są wilgoć, słone powietrze, nagłe zmiany warunków atmosferycznych, sztormy, a także wstrząsy, które powoduje kołysanie statku.

 

Nieumiejętne i nieprawidłowe pakowanie przedmiotów do transportu morskiego może przyczynić się przede wszystkim do powstawania korozji, rozprzestrzeniania się wilgoci wewnątrz ładunku, a także całkowitego zalania zawartości kontenerów oraz przemieszczania się ładunku wewnątrz kontenerów i skrzyń. Poza tym źle zabezpieczony ładunek może również utracić swoje właściwości, na skutek zbyt niskiej lub wysokiej temperatury.

 

Warto mieć świadomość, że transport morski trwa dość długo, a niestety czas sprzyja działaniu negatywnych czynników.

 

 

 

Popularne tagi : ochrona antykorozyjna , inhibitory korozjilotne inhibitory korozjipochłaniacze wilgociolej antykorozyjnypreparat antykorozyjnypowłoki antykorozyjnepowłoka antykorozyjnaodrdzewiaczoleje antykorozyjne

 

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
ochrona antykorozyjna

Dojazd: