mamy zadziwiajaco niskie ceny rekawic wojskowych. - modne rekawice wojskowe - mamy zadziwiajaco niskie ceny rekawic wojskowych.
Michał Kołtyś comnetowy24 minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
what is lulany http://netnetowy.us/_netnetowy.us/index.php/2019/03/13/secure-online-shopping-lulany-opinions/      bielizna dla gejów

Serwis komputerowy Warszawa, czyli co zrobić, kiedy nasz komputer się przegrzewa

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Kurz – wróg nie tylko alergików, ale również twojego komputera. Nie trudno się domyślić, że kurz nie jest przyjazny dla sprzętów, a jego nadmiar może powodować szereg konsekwencji – głośniejsza praca czy poważniejsze uszkodzenia.

Serwis komputerowy Warszawa – kurz groźny i niebezpieczny przeciwnik

Trzeba wyjaśnić, że sam kurz nie robi tak dużej krzywdy, jak wilgoć, która znajduje się w powietrzu. Powoduje ona, że kurz przykleja się do podzespołów wewnątrz komputera. Zaczynają wtedy powstawać ładunki elektrostatyczne, które w ostateczności mogą doprowadzić do awarii komputera. Kurz zbiera się również w wentylatorze, utrudniając tym samym chłodzenie. Zdarza się, że przez nasze niedbalstwo z czasem tego kurzu jest już tak dużo, że procesor lub karta graficzna zaczynają osiągać bardzo wysokie temperatury. Jeśli więc zauważysz niepokojące Cię objawy, to z pewnością powinieneś podjąć odpowiednie kroki. Przede wszystkim zacznij od wyczyszczenia obudowy z kurzu.

Tylko pamiętaj – przed rozpoczęciem czyszczenia odłącz zasilanie komputera!

Pierwszym krokiem podczas czyszczenia komputera jest zakup sprężonego powietrza – ta metoda zapobiegnie ewentualnym przypadkowym uszkodzeniom podzespołów. Wystarczy tylko odkręcić boczną część obudowy i sprężonym powietrzem wydmuchać elementy, na których znajduje się kurz. Można również użyć odkurzacza, ale nie jest on już tak bezpieczny, jak sprężone powietrze. Odkurzanie komputera warto przeprowadzać regularnie.

A co jeśli wysoka temperatura podzespołów nadal jest wysoka? Oznacza to, że prawdopodobnie naszym komputerem będzie musiał zając się serwis komputerowy Warszawa, chyba że będziemy umieć sami wymienić pastę termoprzewodzącą, albo wentylatory.