https://codeengineers.com/pl/blog/27-x-1-x-x/jak_dobierac_slowa_kluczowe-dla-startupow
dajemy gwarancje na rok na kazda pare rekawic wojskowych. - modne rekawice wojskowe - na naszej stronie znajdziesz rozne rodzaje rekawic wojskowych.
Nasze domki modułowe sprzedawane w Piotrkowie są bardzo wygodne domki modułowe http://www.best-wood.net/domki
catering weselny Radomsko http://dworkasztelan.pl/wesela minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315          https://cetia.pl/farby/     https://lulany.pl/miboxer-fut091-fut092-fut095-fut096-fut098-fut006-fut007-fut089-2-4g-bezprzewodowy-pilot-rf-rgb-cct-rgbww-rgb-cct/

Serwis komputerowy Warszawa, czyli co zrobić, kiedy nasz komputer się przegrzewa

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Kurz – wróg nie tylko alergików, ale również twojego komputera. Nie trudno się domyślić, że kurz nie jest przyjazny dla sprzętów, a jego nadmiar może powodować szereg konsekwencji – głośniejsza praca czy poważniejsze uszkodzenia.

Serwis komputerowy Warszawa – kurz groźny i niebezpieczny przeciwnik

Trzeba wyjaśnić, że sam kurz nie robi tak dużej krzywdy, jak wilgoć, która znajduje się w powietrzu. Powoduje ona, że kurz przykleja się do podzespołów wewnątrz komputera. Zaczynają wtedy powstawać ładunki elektrostatyczne, które w ostateczności mogą doprowadzić do awarii komputera. Kurz zbiera się również w wentylatorze, utrudniając tym samym chłodzenie. Zdarza się, że przez nasze niedbalstwo z czasem tego kurzu jest już tak dużo, że procesor lub karta graficzna zaczynają osiągać bardzo wysokie temperatury. Jeśli więc zauważysz niepokojące Cię objawy, to z pewnością powinieneś podjąć odpowiednie kroki. Przede wszystkim zacznij od wyczyszczenia obudowy z kurzu.

Tylko pamiętaj – przed rozpoczęciem czyszczenia odłącz zasilanie komputera!

Pierwszym krokiem podczas czyszczenia komputera jest zakup sprężonego powietrza – ta metoda zapobiegnie ewentualnym przypadkowym uszkodzeniom podzespołów. Wystarczy tylko odkręcić boczną część obudowy i sprężonym powietrzem wydmuchać elementy, na których znajduje się kurz. Można również użyć odkurzacza, ale nie jest on już tak bezpieczny, jak sprężone powietrze. Odkurzanie komputera warto przeprowadzać regularnie.

A co jeśli wysoka temperatura podzespołów nadal jest wysoka? Oznacza to, że prawdopodobnie naszym komputerem będzie musiał zając się serwis komputerowy Warszawa, chyba że będziemy umieć sami wymienić pastę termoprzewodzącą, albo wentylatory.