https://codeengineers.com/pl/definition/41-27-x-x-x/D%C5%82ugi-ogon-rabbitmq
duzy wybor ubranek przejściowych z zimy na wiosne. - odziez dla niemowlat wszystkie rozmiary - piekne ubranka juz za 20 zl.
psychotesty kierowców bełchatów http://www.kierowca.org/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=21&sobi2Id=205&Itemid=30 - Badanie kierowców Z nami wykonasz psychotesty dla kierowców, szkolenia i wiele więcej. Nasza siedziba mieści się w Bełchatowie – zapraszamy!
Lulany.pl znajdziesz tam zestaw sukienka mama i córka sprawdź, zapraszamy. sukienka mama i córka https://lulany.pl/matka-corka-sukienki-2019-lato-rodzina-odziez-mama-i-corka-sukienka-rodzina-pasujace-stroje-sukienka-dla-dzieci-i-kobiet/ Niejednokrotnie córki chcą wyglądać jak ich mamy. Za sprawą sukienki mama i córka mogą cieszyć się z faktu, że dzięki takiemu strojowi mogą przekazać światu swoją bliskość. Zapraszamy więc do nas po zakupy!          https://marketorio.pl/kategoria-produktu/drukarki-i-skanery/page/29838/     https://shopigo.pl/produkt/bokserki-wetlook-czarne-s/     opony Katowice

Michał Kołtyś – zawalcz o swój biznes i osiągnij sukces!

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Sytuacja na polskim rynku pracy jest dość skomplikowana. Niskie płace i mało atrakcyjne stanowiska pracy skłaniają wiele osób do rozpoczęcia przygody z własnym biznesem. Z roku na rok, powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, jednak sukces osiąga niewiele z nich. Dlaczego tak się dzieje? Jaka jest przyczyna porażki polskich biznesmenów?

Odpowiedzi możemy szukać w różnych źródłach. Zwykle jednak słyszymy, że powodem upadku była duża konkurencja, źle wybrana branża i tym podobne. Jednak czy nie powinniśmy szukać winy w sobie?

Michał Kołtyś – biznesmen, inwestor i coach, prezes firmy Investorius, aktywny zawodowo od ponad 20 lat, opracował na bazie własnych doświadczeń autorskie zasady sukcesu. Znajdziemy w nich rady człowieka, który odniósł sukces nie tylko na rynku krajowym, ale także poza granicami Polski. Według niego sukces odniosą tylko ci, który nie boją się ryzykować i popełniać błędów. Jak Twierdzi Michał Kołtyś, tylko nauka i doświadczenie wyciągnięte z własnych porażek, a także pokonywanie własnych ograniczeń i lęków, pozwoli znaleźć prawdziwą i właściwą drogę do sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Analizując te informacje, nasuwa się pytanie: czy naprawdę zrobiłem wszystko, żeby mój biznes się powiódł? Czy nie odpuściłem zbyt łatwo, bojąc się kolejnej porażki? Z pewnością, każdy początkujący przedsiębiorca powinien się nad tym głęboko zastanowić, zanim odpuści walkę o swoją przyszłość.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *