https://sellio.store/pl/page/76/
tania odziez niemowleca. - odziez dla niemowlat wszystkie rozmiary - promocyjne ceny na ubrania niemowlece.
owijka do sesji zdjeciowej
zabawki dla dzieci w niskich cenach. sprawdz nasza oferte. zabawki dla dzieci zabawki dla dzieci w niskich cenach. sprawdz nasza oferte. zabawki dla dzieci powinny byc przede wszystkim bezpieczne i interesujace dla dziecka. w naszym sklepie z pewnościa wybierzesz coś ciekawego dla swojego malucha.     
    https://culamo.com/oslona-wentylatora/ https://culamo.com/oslona-wentylatora/
    Zimowe damskie rękawiczki z dzianiny z ekranem dotykowym na rękawiczki damskie z dzianiny zagęścić ciepłe pełne palce miękkie Stretch dzianiny rękawiczki damskie Guantes Zimowe damskie rękawiczki z dzianiny z ekranem dotykowym na rękawiczki damskie z dzianiny zagęścić ciepłe pełne palce miękkie Stretch dzianiny rękawiczki damskie Guantes     ASSECO WAPRO
    https://marketorio.pl/page/7174/    https://kupiejka.pl/page/181/    https://womens-health.info/pl/    https://it-hits.info/

Michał Kołtyś – zawalcz o swój biznes i osiągnij sukces!

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Sytuacja na polskim rynku pracy jest dość skomplikowana. Niskie płace i mało atrakcyjne stanowiska pracy skłaniają wiele osób do rozpoczęcia przygody z własnym biznesem. Z roku na rok, powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, jednak sukces osiąga niewiele z nich. Dlaczego tak się dzieje? Jaka jest przyczyna porażki polskich biznesmenów?

Odpowiedzi możemy szukać w różnych źródłach. Zwykle jednak słyszymy, że powodem upadku była duża konkurencja, źle wybrana branża i tym podobne. Jednak czy nie powinniśmy szukać winy w sobie?

Michał Kołtyś – biznesmen, inwestor i coach, prezes firmy Investorius, aktywny zawodowo od ponad 20 lat, opracował na bazie własnych doświadczeń autorskie zasady sukcesu. Znajdziemy w nich rady człowieka, który odniósł sukces nie tylko na rynku krajowym, ale także poza granicami Polski. Według niego sukces odniosą tylko ci, który nie boją się ryzykować i popełniać błędów. Jak Twierdzi Michał Kołtyś, tylko nauka i doświadczenie wyciągnięte z własnych porażek, a także pokonywanie własnych ograniczeń i lęków, pozwoli znaleźć prawdziwą i właściwą drogę do sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Analizując te informacje, nasuwa się pytanie: czy naprawdę zrobiłem wszystko, żeby mój biznes się powiódł? Czy nie odpuściłem zbyt łatwo, bojąc się kolejnej porażki? Z pewnością, każdy początkujący przedsiębiorca powinien się nad tym głęboko zastanowić, zanim odpuści walkę o swoją przyszłość.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *