Uprawnienia SEP jako dodatkowe kwalifikacje zawodowe

Opublikowane przez codeengineers w dniu

Myślisz nad zwiększeniem swoich kwalifikacji zawodowych? A może myślisz o zmianie pracy? Jeśli tak uzyskaj z nami uprawnienia SEP i pnij się po szczeblach kariery!

Uprawnienia SEP są bezwzględnie konieczne jeśli w pracy masz styczność z urządzeniami elektrycznymi, gazowymi czy cieplnymi. By otrzymać prace na takim stanowisku, należy mieć uprawnienia SEP oraz legitymację potwierdzającą umiejętności. Aby otrzymać uprawnienia sepowskie, a tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy zapisz się na kurs na uprawnienia SEP w Centrum Szkoleń Energetycznych. Możesz być pewny, że po naszym kursie będziesz bardzo dobrze przygotowany do egzaminu zawodowego na uprawnienia sepowskie.

 

Uprawnienia SEP – warto zaufać zawodowcom

 

Interesują Cię kursy na uprawnienia sepowskie? Świetnie trafiłeś! Oferta naszego Centrum skierowana jest właśnie do takich osób jak TY! Nasz Centrum organizuje nie tylko szkolenia otwarte, ale również zamknięte, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Każde szkolenie kończy się egzaminem państwowym. Poza tym każdy uczestnik po zdanym egzaminie otrzymuje świadectwo kwalifikacji, którego ważność wynosi 5 lat. Po tym czasie należy szkolenie powtórzyć i ponownie zdać egzamin. Jedyne warunki, które należy spełnić to ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie.

Kurs na uprawnienia SEP

Jesteśmy jednocześnie organizatorem kursów, jak i egzaminatorem. Nasza Komisja Kwalifikacyjna została powołana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

W przypadku dodatkowych pytań lub pojawiających się wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub drogą mailową.

 

Popularne tagi: kurs na uprawnienia sepowskie , szkolenia dla elektryków , uprawnienia sep do 1 kv